Przewozy do Niemiec i Holandii zawieszone od 1.10.2019

Czytaj więcej

Gdzie szukasz przewozu?

Tabor

Dbając o Państwa bezpieczeństwo w naszym taborze znajdują się przestronne i wygodne samochody marki Renault. Samochody te wyposażone są w klimatyzację, indywidualne wygodne fotele. Ponadto samochody są fabrycznie dostosowane do przewozu osób, planując ich zabudowę dbaliśmy, aby kabiny były przestronne i przyjemne.

Firma Majapol jako regionalny lider w przewozie osób stara się sprostać wymaganiom swoich klientów i dba aby busy wykorzystywane w transporcie tym krajowym i międzynarodowym były nowe i posiadały gwarancję. Ponadto naszym głównym celem jest aby w trakcie podróży na dłuższych trasach w szczególności do Niemiec i Holandii podróż był przyjemna, wygodna oraz komfortowa.
Jesteśmy przekonani, że Państwa podróż będzie realizowana bardzo przyjemnie.
W trakcie podróży wykonywane są przerwy a nasi kierowcy bezpośrednio reagują na Państwa potrzeby. Prosimy zapoznać się z naszym taborem, w przygotowanej dla Państwa galerii.

Masz pytanie zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 785 975 225

O nas

Jesteśmy liderem w przewozach osób, nasza działalność realizowana jest na najwyższym poziomie jakości - dbając o Państwa bezpieczeństwo, wygodę, komfort. Łączymy najwyższą jakość świadczonych usług z przystępnymi cenami jak również z bogatą i bardzo elastyczną ofertą. Zachęcamy do kontaktu, zapewniamy, że staniemy na wysokości zadania.

Kontakt z nami

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu