Przewozy do Niemiec i Holandii zawieszone od 1.10.2019

Czytaj więcej

Gdzie szukasz przewozu?

O nas

MAJAPOL Sp. zo.o. świadczy usługi do których zaliczyć można: międzynarodowy przewóz osób na terenie UE, transport mienia oraz wynajem busów dla firm oraz wynajem dla osób indywidualnych. Do naszych zalet zaliczyć można fakt, że dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich adres.

Przejazd naszymi mikrobusami, to przede wszystkim bezpieczny sposób na podróżowanie. Nasi kierowcy posiadają kilkuletnie doświadczenie w przewozie międzynarodowym osób.
W czasie podróży służą niezbędną pomocą i informacją.
Posiadamy również dodatkowe ubezpieczenie pasażerów w czasie podróży.
Zakupiony u nas bilet jest gwarancją dotarcia do zamawianego przez pasażera miejsca podróży. Nasz program lojalnościowy przewiduje zniżki i rabaty dla stałych pasażerów, dzieci i młodzieży uczącej się.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi, a od 2012 roku, również holenderskimi biurami pracy.

Nasze telefony są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zapraszamy do zakładki rezerwacja dzięki której można dokładnie sprecyzować potrzeby przewozu.

Zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

MAJAPOL Sp. z o.o.

 

Masz pytanie zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 785 975 225

O nas

Jesteśmy liderem w przewozach osób, nasza działalność realizowana jest na najwyższym poziomie jakości - dbając o Państwa bezpieczeństwo, wygodę, komfort. Łączymy najwyższą jakość świadczonych usług z przystępnymi cenami jak również z bogatą i bardzo elastyczną ofertą. Zachęcamy do kontaktu, zapewniamy, że staniemy na wysokości zadania.

Kontakt z nami

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu