Przewozy do Niemiec i Holandii zawieszone od 1.10.2019

Czytaj więcej

Gdzie szukasz przewozu?

praca dla opiekunki – 41464 Neuss, od 27.03.2021

Jest to praca legalna w oparciu o umowę zlecenie,  pokrywamy
koszt podróży w obie strony. Na terenie Niemiec znajduje się kooperator,
który jest osoba kontaktową z firmą, w razie potrzeby służy także pomocą
przy rozmowach z rodziną.

Nasza firma pokrywa koszt wykonania testu na COVID 19. W imieniu osoby podejmującej zlecenie wypełniamy także zgłoszenie wyjazdu on-line, niezbędne przy wyjeździe do Niemiec.

– miejsce pracy: Neuss, Niemcy
– rodzaj umowy – umowa zlecenia
– wynagrodzenie: średnio 1 500€ euro/m-c
– czas rozpoczęcia: 27.03.2021

Podopieczna lat 88, mieszka sama w ładnie urządzonym domu wolnostojącym, sprawna umysłowo, do niedawna jeździła samodzielnie autem. Z powodu znacznej utraty wzroku potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu.

Jest osobą miłą, kontaktową i bezkonfliktową. Sama korzysta z toalety, ubiera się samodzielnie.  Przykładowy rozkład dnia: 9.00- śniadanie, koło 11.00 spacer, 13.00 Obiad, po obiedzie przerwa dla opiekunki, po przerwie podwieczorek, około 19.00 kolacja, po 20.00 opiekunka ma czas dla siebie.

Rodzina mieszka w pobliżu, odwiedza podopieczną średnio raz w tygodniu; dostarczają większe zakupy według zapotrzebowania.

Do obowiązków opiekunki należy gotowanie, utrzymanie mieszkania w czystości, pranie, prasowanie , dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej, zakupy. Do dyspozycji własny pokój, dostęp do internetu.

 

 

Masz pytanie zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 785 975 225

O nas

Jesteśmy liderem w przewozach osób, nasza działalność realizowana jest na najwyższym poziomie jakości - dbając o Państwa bezpieczeństwo, wygodę, komfort. Łączymy najwyższą jakość świadczonych usług z przystępnymi cenami jak również z bogatą i bardzo elastyczną ofertą. Zachęcamy do kontaktu, zapewniamy, że staniemy na wysokości zadania.

Kontakt z nami

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu