Przewozy do Niemiec i Holandii zawieszone od 1.10.2019

Czytaj więcej

Gdzie szukasz przewozu?

Przewozy osób, busy do Holandii

Biorąc pod uwagę zainteresowanie jakim cieszą się Niderlandy ,nasze przewozy obejmują naturalnie przewozy do Holandii i jej największych miast. Kierując się wyborem poszczególnych tras staraliśmy się wybrać takie, które w największym stopniu usatysfakcjonują naszych klientów, czyli te które są najbardziej popularne oraz takie, na których wykonujemy największą ilość przewozów.

Ponadto wzięliśmy pod uwagę sugestie naszych klientów planując określone przejazdy. Nasze busy w głównej mierze przejeżdżają przez centralną część Holandii, obejmując tym samym najważniejsze miasta Niderlandów, tak jak przykładowo: Almelo, Zwolle, Almere, Amsterdam, Purmerend, Alkmaar, Arnhem, Ede, Utrecht, Zoetermeer, Wassenaar, Weert, Valkenswaard, Eindhoven, Tilburg, Breda, Roosendaal oraz Dordrecht.

Wszystkie przewozy są realizowane przez nowoczesne samochody marki Renault, które komfortowe wyposażenie sprawia, że cała podróż odbywa się w bardzo wygodnych warunkach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, zapewniamy ich wysoką jakość, a także pełną satysfakcję.

Staramy się oczywiście nie ograniczać do miast podanych powyżej, dlatego też istnieje ewentualność zaplanowania alternatywnej trasy, która przebiega w niekoniecznie w pobliżu tychże miejscowości.

Jednakże w takim przypadku prosimy bardzo o kontakt z nami, ponieważ niezbędne jest sprawdzenie czy dane przewozy są mogą zostać obsłużone przez nasze busy.

Przewozy osób, busy do Niemiec

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi transportowe z Polski do Niemiec. Trasa biegnie przez środkowe Niemcy, dlatego też w naszej ofercie znajdują się kursy właśnie do tego rejonu, które obejmują tamtejsze największe ośrodki miejskie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz, co za tym idzie, ugruntowana pozycja na rynku transportu międzynarodowego pozwala na świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie. Ponadto troska o wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo pasażera zawsze była dla nas priorytetem, dlatego właśnie przewozy są przeprowadzane przez nowoczesne busy marki Renault.

Nasi pasażerowie obsługiwani są w wielu miastach na terenie centralnych Niemiec, do których zaliczamy takie ośrodki jak na przykład: Cottbus, Berlin południowy (tutaj również obsługujemy transport na lotnisko w Berlinie), Potsdam, Magdeburg, Halle, Leipzig, Dresno, Wolfsburg, Braunschweig, Hannover, Minden, Osnabruck, Rheine, Bielefeld, Paderborn, Hamm, Hagen, Wuppertal, Dortmund, Dusseldorf, Essen, Krefeld, Duisburg, Oberhausen, Munster.

Oczywiście są to tylko niektóre przewozy do miast przez nas obsługiwanych, ponieważ nasza oferta nie jest ograniczona wyłącznie do tych miejscowości. Jeżeli pasażerowie życzą sobie pojechać w miejsce znajdujące się w pobliżu miast wyżej wymienionych, lub też do innych to naturalnie istnieje taka możliwość.

Prosimy jednakże o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia, czy nasze busy obsłużą konkretne połączenie.

Polska

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług transportowych na terenie całego kraju. Nasz wykwalifikowany zespół kierowców zapewni miłe i komfortowe warunki podróży na okoliczności takie jak:

  • Wesela
  • Stypy
  • Wycieczki małych grup zorganizowanych
  • Wyjazdy na szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne etc.
  • Wyjazdy na imprezy sportowe
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie
  • inne

Istnieje możliwość wynajęcia busa na wyjazdy jedno i kilkudniowe.

Dla grup zorganizowanych przewidujemy zniżki!

Stan techniczny naszych aut jest monitorowany na bieżąco i serwisowany w autoryzowanych punktach, dzięki czemu oddajemy do Państwa użytku sprawne, czyste i wygodne pojazdy. Ponadto wszystkie busy wyposażone są w klimatyzację. Korzystamy także z najnowszych urządzeń nawigacyjnych, dzięki czemu docieramy do celu na czas!

Aby omówić szczegóły oraz koszty podróży zapraszamy do siedziby firmy, można się z nami skontaktować również drogą elektroniczną lub telefonicznie. Dane do kontaktu znajdą Państwo w zakładce ‘kontakt’.

 

 

Transport na lotniska

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ciekawą i bardzo wygodną usługę transportu na wybrane lotniska.

Na chwilę obecną proponujemy n/w połączenia:

Trasa nr 1

Opole przez Wrocław – Lotnisko Berlin Tegel – Wrocław

Opole przez Wrocław – Lotnisko Berlin Schonefeld – Wrocław

Trasa nr 2 

Opole – Lotnisko Wrocław – Namysłów

Trasa nr 3

Wrocław przez Opole – Lotnisko Katowice Pyrzowice – Opole

Trasa nr 4

Wrocław przez Opole – Lotnisko Kraków Balice – Opole

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podanymi trasami prosimy o kontakt 

 

 

 

 

Tabor

Dbając o Państwa bezpieczeństwo w naszym taborze znajdują się przestronne i wygodne samochody marki Renault. Samochody te wyposażone są w klimatyzację, indywidualne wygodne fotele. Ponadto samochody są fabrycznie dostosowane do przewozu osób, planując ich zabudowę dbaliśmy, aby kabiny były przestronne i przyjemne.

Firma Majapol jako regionalny lider w przewozie osób stara się sprostać wymaganiom swoich klientów i dba aby busy wykorzystywane w transporcie tym krajowym i międzynarodowym były nowe i posiadały gwarancję. Ponadto naszym głównym celem jest aby w trakcie podróży na dłuższych trasach w szczególności do Niemiec i Holandii podróż był przyjemna, wygodna oraz komfortowa.
Jesteśmy przekonani, że Państwa podróż będzie realizowana bardzo przyjemnie.
W trakcie podróży wykonywane są przerwy a nasi kierowcy bezpośrednio reagują na Państwa potrzeby. Prosimy zapoznać się z naszym taborem, w przygotowanej dla Państwa galerii.

Licencje

Posiadamy licencję na Międzynarodowy Transport Osób wydaną przez GITD oraz wszelkie inne potrzebne dokumenty do wykonywania transportu osób. Przewozy do Niemiec czy również nasze busy jeżdżące do Holandii, spełniają wszelkie możliwe europejskie przepisy a kierowcy posiadają komplet dokumentów do prowadzenia pojazdów na terenie Unii Europejskiej.

 

O nas

MAJAPOL Sp. zo.o. świadczy usługi do których zaliczyć można: międzynarodowy przewóz osób na terenie UE, transport mienia oraz wynajem busów dla firm oraz wynajem dla osób indywidualnych. Do naszych zalet zaliczyć można fakt, że dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich adres.

Przejazd naszymi mikrobusami, to przede wszystkim bezpieczny sposób na podróżowanie. Nasi kierowcy posiadają kilkuletnie doświadczenie w przewozie międzynarodowym osób.
W czasie podróży służą niezbędną pomocą i informacją.
Posiadamy również dodatkowe ubezpieczenie pasażerów w czasie podróży.
Zakupiony u nas bilet jest gwarancją dotarcia do zamawianego przez pasażera miejsca podróży. Nasz program lojalnościowy przewiduje zniżki i rabaty dla stałych pasażerów, dzieci i młodzieży uczącej się.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi, a od 2012 roku, również holenderskimi biurami pracy.

Nasze telefony są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zapraszamy do zakładki rezerwacja dzięki której można dokładnie sprecyzować potrzeby przewozu.

Zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

MAJAPOL Sp. z o.o.

 

Masz pytanie zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 785 975 225

O nas

Jesteśmy liderem w przewozach osób, nasza działalność realizowana jest na najwyższym poziomie jakości - dbając o Państwa bezpieczeństwo, wygodę, komfort. Łączymy najwyższą jakość świadczonych usług z przystępnymi cenami jak również z bogatą i bardzo elastyczną ofertą. Zachęcamy do kontaktu, zapewniamy, że staniemy na wysokości zadania.

Kontakt z nami

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu